Jmenuji se Roman Velísek.

Směr osobního rozvoje a práce s myslí mi byl vždy velmi blízký a již v minulosti jsem se častokrát ocital v pozici člověka, za kterým lidé chodili pro radu nebo jiný úhel pohledu.

Plně jsem se tomuto oboru začal věnovat ve 22 letech. Během práce s lidmi jsem se zaměřil především na oblast lidského podvědomí a souvislosti mezi dětstvím a celkovým stavem člověka ve všech oblastech jeho života.

Pod vedením Pavla Vondráška jsem více než 2 roky asistoval na kurzech TKDM, na kterých jsem měl možnost se v tomto směru dále rozvíjet a zároveň získat spoustu praxe při práci s lidmi. Konzultační činnosti jsem se začal věnovat profesně.

Od začátku roku 2019 ve spolupráci s Monikou Webster pracuji a asistuji na čistících kurzech, které pro Vás společně pořádáme – www.betrue.cz

V nynější době se terapiím a konzultační činnosti nadále profesně věnuji. U klientů se zaměřuji na práci s jejich psychickým stavem, psychosomatickými vlivy ve spojitosti se zdravím a na celkovou kvalitu jejich života ve všech směrech – vztahy, práce, finance, životní naplnění aj. Mým působištěm pro osobní terapie je v nynější době převážně Zlín.

Jsem zastáncem transpersonální psychologie a v menší míře se zabývám také meditacemi apod., ve své práci používám ale výhradně metodu čištění bloků a práci s vnitřním světem člověka. Zároveň ale pracuji s faktem, že náš vnitřní svět vytváří náš vnější a každý člověk je tak zcela mocný změnit svůj psychický či zdravotní stav a vytvořit si život podle svých představ.

Velmi blízká je mi osobnost a práce Carla Gustava Junga, psychoterapeuta a zakladatele analytické psychologie.

Pokud jsem ve Vás jakoukoliv větou vyvolal pocit, že jsem člověk na obláčku, bez emocí či životních překážek, rád Vás při konzultaci nechám vytvořit si vlastní názor.

Těším se na pohodové setkání v bezpečném prostoru, kde se jakákoliv podobná společenská hra rozplývámizí.

Pokud máte zájem o terapii anebo jakýkoliv dotaz, neváhejte mě kontaktovat.

* Prosím, pouze volejte. Z mně neznámých důvodů mi občas nechodí SMS. :)

Anebo mi napište na kontakt@romanvelisek.cz. Když doplníte i Váš telefon, zavolám Vám nazpět.

Tato webová stránka používá soubory cookies. Více se dozvíte zde.